15. svibnja 2022.

NK TRNAVA(Goričan)-NŠO MALA SUBOTICA 2-6 (1-5)

U uzvratnoj pripremnoj utakmici Limači U11 zabilježili su pobjedu...

Još jednu pripremnu utakmicu odigrali smo s vršnjacima iz Goričana, ovaj puta na njihovom terenu. Ovaj vikend nemamo prvenstvenu utakmicu, pa je ova prijateljska utakmica definitivno dobro došla da se ostane u ritmu te da se momčad uigra. Sam početak utakmice želimo zaboraviti što prije jer smo iz prvog udarca prema golu primili zgoditak, no sve što se poslije događalo za svaku je pohvalu. Nakon tog šoka, naši igrači su prikazali i više od igre. Bilo je lijepih poteza, dobrih dodavanja, centaršuteva s krila, udaraca s daljine i do kraja poluvremena rezultat smo preokrenuli u našu korist. Četiri zgoditka postigao je Karlo i jedan Deni za konačnih 5-1 na poluvremenu. U drugome poluvremenu malo opuštenija igra, no imamo mnogo prigoda za postizanje zgoditka, ali nismo prisebni u završnici. Jedini zgoditak u drugome poluvremenu postigao je za našu momčad Ante iz slobodnog udarca. Pred sam kraj nešto oštrija igra s obje strane. Domaćin je uspio postići zgoditak u trenutku kad smo zamijenili našeg golmana Dominića, umjesto njega među vratnice je stao Ivan Fran. Prije svega dobra trening utakmica i zaslužena pobjeda naše momčadi.

1-1 Bedić Karlo

2-1 Brodarić Deni

3-1 Bedić Karlo

4-1 Bedić Karlo

5-1 Bedić Karlo

6-1 Čurila Ante

Igrali :Teo Dominić (V), Bedić Karlo(K),Cvrtnjak Lucian,  Ante Čurila, Plaftak Marin, Ivan Fran Botić, Brodarić Deni ,Mihinjač Lukas,  Žvorc Samuel, Horvat Ivano, Novak Leon

Nedostaju:,Baranašić Šimun,Matija Kocijan,Križan Sven,  Lovrenčić Andrija, Jakov Držanić,