12. rujna 2018.

PROTEKLOG VIKENDA PORAZI SVIH EKIPA !!!

Vikend za zaborav što se rezultata tiče,jedino Limači "upecali" bod,no bilo je i dobrih stvari.U nastavku izvještaji trenera sa utakmica koje smo dobili......

U17  NŠO MALA SUBOTICA  -  MLADOST KOMET   2 - 4 ( 1-2 )
U 2 kolu prvenstva odigrali smo dosta dobru utakmicu protiv starije i čvršče ekipe od nas. Početak susreta odvijao se u ravnopravnoj igri sve do 15 min. igre kada mi radimo pogrešku u obrani što iskusniji protivnički igrač koristi i postiže gol za 0 - 1. Sljedi nešto kvalitetnija igra gostiju ali mi iz jednog kontra napada kada Slaviček F. u 28 min. igre proigrava Kocijan F. koji poravnava rezultat na 1 - 1 . Kada smo se nekako sabrali u igri opet radimo pogrešku u obrani , neodlučnost igrača i gosti u 33 min. opet dolaze u vodstvo od 1 - 2.Do poluvremena se rezultat više nije mijenjao.U drugom poluvremenu u prvih 20 min. igre gosti kvalitetnije igraju i stvorili su dva kornera iz kojih su postigli golove , nakon ubačaja na drugu stativu gdje naših igrača nije bilo, iako smo unaprijed predviđali situaciju i to u 57 min. i u 62 min. igre i to je bilo 1 - 4 sa velikim pojedinačnim pogreškama u obrani. Poslije uvjerljivog vodstva gostiju počeli smo u posljednjih 25 min. igre nešto povezanije igrati, tako da smo u 66 min. smanjili vodstvo gostiju na 2 - 4 kada Jančec M. puca po golu , golman odbija a Slaviček F. posprema loptu u gol. Nakon toga propustili smo tri izgledne prilike za postizanje gola ali smo imali slabu realizaciju. U 84 min. gosti imaju 11 m , nakon igranja našeg igrača rukom ali odlično brani naš golman Martan i ostaje krajni rezultat 2 - 4.
Strijelci :  0  - 1   15  min.
               1  -  1   28  min.  Kocijan F.  -  asi.  Slaviček F.
               1  -  2   33  min.
               1  -  3   57  min.
               1  -  4   62 min.
               2  -  4   66 min.  Slaviček F. - asi .  Jančec M.
Sastav : Martan J. 90 m. - Sraka N. 82 m. - Gašparić I. 62 m. - Vugrinec D. 83 m. - Horvat L. 61 m. - Cirkvenčić L. 48 m. - Piškor P. 80 m. - Marčec M. 72 m. - Cirkvenčić N. 68 m. - Jančec M. 82 m. - Pintar M. 68 m. ( Slunjski M. 37 m. - Slaviček F. 56 m. - Kocijan F. 63 m. - Krčmar M. 46 m. )
U13  NK "SLODOBA" (VŽ) - NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA  2-0 (1-0)
Na prvom gostovanju ove sezone, na gradskom stadionu u Varaždinu, ekipa U13 doživjela je tijesan poraz. Iako rezultatski izgleda glatko, rezultat je bez imalo problema mogao biti barem identičan i na našoj strani. Početak utakmice pripao je domaćinima, koji su više "na silu i mišiće" vršili pritisak na naša vrata no bez učinka. U drugom dijelu prvog poluvremena naši igrači dolaze do daha i kroz nekoliko brzih polukontri uspijevaju ugroziti domaća vrata, no odlični domaći vratar ne dozvoljava pogodak. Jedna od takvih situacija "mirisala" je i na jedanaesterac, ali se sudac utakmice nije oglasio. Posljednja minuta prvog dijela donosi ubačaj iz kuta za domaću momčad nakon koje dolaze do minimalnih 1-0. Drugi dio krećemo bolje i već u prvom napadu sudac svira jedanasterac za nas, nakon prekršaja na Topleku. No ipak, Matija Taradi puca preko gola i ne uspijevamo izjednačiti ni iz jedanaesterca. Taj nas promašaj nije obeshrabrio. Dapače, drugi dio protječe u našoj inicijativi, udarcima na gol i prilikama, ali u svim tim situacijama nedostaje "ono nešto" da bi lopta ušla iza domaćeg vratara. Sad se domaćini brane i kontriraju te pred kraj susreta uspijavaju izboriti slobodan udarac na 18m iz kojeg majstorski poentiraju za konačnih 2-0. Šteta, jer prema prikazanom naša momčad nije trebala biti poražena, a uz nešto više koncentracije u završnici su bodovi mogli biti osvojeni.
Igrali su:Tin Horvat, Ivan Bašek, Luka Juras, Marko Toplek, Patrik Horvat, Tino Švenda, Matija Taradi, Niko Jančec, Marino Bartolić, Karlo Vrbanec, Deni Švenda(Moreno Drvenkar, Niko Hertl, Noel Drvenkar). Trener:Tomislav Podgorelec
U15  SLOBODA ŠN  -  SPARTAK   2-1 ( 0-0 )
U 3 kolu 2 NL Zapad odigrali smo prvenstvenu utakmicu u Subotu 8.9.2018. u Varaždinu sa Sloboda ŠN i pretrpjeli poraz od 2-1.Utakmicu smo otvorili nekako bojažljivo , tako da je domaćin u prvom poluvremenu imao inicijativu u igri , ali je stvorio jednu pravu priliku kada je naš igrač iako je bio sam promašio cijelu loptu ali odlično reagira naš golman koji ne dozvoljava da bi lopta ušla u gol. Mi smo nekako igrali u podređenoj igri nekako na kontre koje nisu bile opasne po domaći gol, i u takvoj igri prvo poluvreme završilo je sa 0 - 0. Sam početak drugog poluvremena pripada domaćinu koji u prvih 5 min. igre u razmaku 3 min. postiže dva pogotka nakon velikih pojedinačnih pogrešaka u fazi obrane ( nepokrivanje igrača )i to u 37 i 40 min. igre što je bilo 2 - 0 za domaćina. Nakon tog vodstva domaćina počeli smo se nekako opustiti i počeli nešto igrati, stvorili smo dvije 100 % prilike za postizanje gola i to u 44 min. kada Vugrinec Niko  sam pred golmanom puca u ruke golmana i u 47 min. kada Hadeljan P. sam pred golmanom ne pogađa gol. Ta igra ipak je nagrađena jer smo u 50 min. igre postigli gol  kada ispucanu loptu od strane našeg golmana Taradi S. koristi Hadeljan P. koji u trku lobuje golmana i to je 2-1 za domaćina. U posljednjih 20 min. igre imali smo više od igre ali se domaćin uspio obraniti i na kraju je pobijedio sa 2 - 1 iako možemo žaliti što nismo odnijeli barem bod.
Strijelci: 1  -  0   37  min.
              2  -  0  40  min.
             2  -  1   50  min.  Hadeljan P.  -  asi. Taradi S.
Sastav: Taradi S. - Hadeljan L. ( 36 min. Vugrinec Niko ) - Đurkin L. - Jančec G. - Blažona J. - Gazdek P. - Antonović A. ( 55 min. Juras R. ) - Šegović L . ( 40 min. Cirkvenčić F. ) - Dodlek K. - Vugrinec Noa - Hadeljan P.
Rezerve : Juras N. - Juras R. - Vugrinec Niko - Cirkvenčić F.
POČETNICI: U8
NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA - NK MLADOST KOMET (Prelog)  1-9 (0-5)
U odgođenom susretu 2.kola lige Početnika, na terenu NK "Spartak" u Maloj Subotici, snage su odmjerili naši Početnici i ekipa iz Preloga. Uoči utakmice znali smo da u goste stiže ekipa koja je uz čakovečku "Slogu" uvjerljivo najbolja momčad lige, pa je stoga za očekivati da će te dvije ekipe voditi borbu za naslov prvaka. Jednostavno, radi se o ekipi koja u svojem sastavu ima gotovo sve igrače izlaznog godišta, i ekipa koja je prošle godine u tom sastavu osvojila naslov u kategoriji U7. No ipak, bez obzira na evidentnu razliku u kvaliteti, i naša je momčad pokazala svoje kvalitete, vidljivo je bilo i zalaganje i trud, tako da ne smijemo previše žalovati zbog visokog poraza u ovom susretu. Većini naših igrača je ovo bila prva ili druga utakmica u životu, tako da s nadom možemo gledati unaprijed i očekivati realan napredak i što se tiče igre ali i rezultata. U današnjem susretu svi su igrači dali svoj maksimum, a jedini je pogodak djelo Jakova Vilića.
Igrali su: Abel Taradi, Teo Dominić, Roko Plantak, Jakov Vilić, Gabrijel Sovar, Ivano Horvat, Marko Magdalenić, Vito Horvat, Kevin Vurušić, Sebastijan Vidović, Florijan Halić, Deni Brodarić, Duje Domjanić. Trener:Tomislav Podgorelec.