15. kolovoza 2016.

PRVA PRIPREMNA UTAKMICA MLAĐIH PIONIRA U12

NŠ SLOGA - NŠO MALA SUBOTICA  3 - 2 ( 1- 1)   MLAĐI PIONIRI U - 12

Prva pripremna utakmica Mlađih pionira U12 u gostima kod Sloge iz Čakoveca pokazala da ova ekipa ima potencijala........                                                                                                                                                                                                       U ravnopravnoj igri domaćin na kraju utakmice sretno i spretno pobjeđuje. Utakmicu smo dobro otvorili, u 17 minuti dolazimo do vodstva od  0 - 1 golom Hadeljan na asistenciju Vugrinec Niko. Potom propuštamo realizirati dvije velike šanse  Hadeljan i Šoštarić,da bi u posljednoj minuti primili gol iz kornera. Udrugom poluvremenu nakon ravnopravne igre u 50 minuti nakon izgubljene lopte na sredini i neaktivne igre u obrani primamo gol.ubrzo zatim poravnavamo rezultat na 2 - 2 ,pogodak postiže Hadeljan na asistenciji Šoštarić.Nakon toga imamo čistu gol šansu Šoštarić koju ne realizira da bi bili kažnjeni za promašaj fliper golom u posljednoj minuti za sretnu i spretnu pobjedu domaćina od 3 - 2.