7. rujna 2016., 14:00
1 - 4
NK MLADOST KOMET

NŠ Općine Mala Subotica-NŠ Mladost Komet 1-4
Počelo je i prvenstvo liga mladih. U 1. su kolu Početnici naše Škole ugostili vršnjake iz Preloga i doživjeli poraz na početku sezone. Gosti su na kraju zasluženo pobijedili s 1-4. Prvih desetak minuta susreta proteklo je u izjednačenom nogometu s malo prilika pred golovima. No ipak, konkretniji gosti u samo tri minute s dva brza pogotka dovode utakmicu u, za sebe, mirne vode. Drugi je dio bio više otvoren, s puno više događanja pred vratima obiju ekipa. I u drugom dijelu domaći vratar mora još dva puta u mrežu po loptu dok počasni pogodak za našu momčad postiže Jakov Zadravec.

Igrali su:Rebernik, Juras, Horvat D.,Janković, Tomašek, Kocijan, Zadravec, Cirkvencic, Bedic, Horvat F., Sovar, Horvat H., Baranasic, Zinic i Horvat J. - trener:Podgorelec.