7. rujna 2016., 10:00
NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN
2 - 2

03.09. započelo je I. kolo prvenstva  2016 / 2017.
Naši igrači kategorjie U - 10 gostovali su u Goričanu kod  NŠ Općine D.Kraljevec / Goričan.
Utakmica je cijelo vrijeme bila vrlo izjednačena, sa vrlo mnogo prekida i borbe na sredini terena. Domaći su poveli u 14. minuti  1 : 0  ali već u narednih 5 minuta naši igrači preokreću rezultat na 1 : 2  ali i gosti postižu izjednačujući pogodak za 2 : 2. Potkraj  I. poluvremena naš se igrač Luka Baksa dva put našao sam pred gostujućim golmanom ali nije dobro reagirao . To je bila izvrsna prilika da se odvojimo od domaćina na dva gola razlike i kontroliramo utakmicu do kraja ali ovako je i dalje II. poluvrijeme bilo vrlo neizvjesno i rezultat se do kraja utakmice nije mjenjao . Moram pohvaliti našeg igrača Tina Horvata koji je cijelu utakmicu mjenjao našeg ozlijeđenog golmana.

Strijelci :   Bruno Vlah     1 : 1
                Tino Švenda   2 : 1

Trener : Neven Kreslin, prof.