28. rujna 2016., 19:44
NŠ SLOGA Čakovec
4 - 0
POČETNICI U8

Uvjerljiv poraz naših Početnika u 4.kolu prvenstva. Bolji od naših igrača bili su nogometaši Sloge. Cijelim tijekom susreta bili su konkretniji, brži i bolji od naših igrača. Evidentna je bila i fizička nadmoć protivničkih igrača. U takvom odnosu snaga nažalost nismo imali mnogo mogućnosti za pozitivan rezultat. Prvo smo poluvrijeme još nekako parirali i završili rezultatom 0-1, no u drugom smo dijelu pali i primili još tri pogotka za konačnih 0-4. Utakmica je zapravo bila riješena početkom drugog dijela kad u prve tri minute primamo dva pogotka. Ova nam je utakmica zapravo bila dobar pokazatelj kako naši igrači trebaju još podosta trenirati kako bi dosegli razinu na kojoj je bio naš današnji protivnik.

Pod vodstvom trenera Podgorelca igrali su: Luka Lastavec, Maksim Juras, David Horvat Horvat, Leon Janković, Marko Tomašek, Vito Kocijan, Jakov Zadravec, Vinko Cirkvenčic, Leon Lastavec, Mateo Rebernik, Fran Horvat, Gabrijel Sovar, Hrvoje Horvat, Abel Baranašic, David Žinic i Julijan Horvat.