6. listopada 2016., 18:55
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU
3 - 3
PIONIRI U15

Remi pionira U - 15 u derbiju kola odigranom u Zasadbregu.Svakoj ekipi pripalo je po jedno poluvrijeme.Već u 2 minuti igre imamo 11 m i igrača više do kraja susreta.11 m ne realiziramo,domaći golman brani udarac Kocijana,da bi u brzoj kontri domačin postigao pogodak i vodstvo od 1 - 0 nakon velike pogreške Krivaka.Potom se sabiremo u igri i igramo sve opasnije po protivnički gol sa brzim kontrama i polu kontrama,i u takvoj igri postižemo dva pogotka za preokret rezultata,i imamo još u par navrata izgledne gol šanse koje zbog brzopletosti ne realiziramo a mogli smo u toj fazi riješiti utakmicu.Drugo poluvrijeme pripada domačinu koji koristi naše pogreške u fazi obrane i postiže dva pogotka za preokret rezultata i vodstva od 3 - 2.U posljednjih 15 minuta igre opet smo agresivniji prema naprijed i uspjevamo poravnati rezultat na konačnih 3 - 3, iako smo imali pred sam kraj utakmice gol šansu gdje je lopta prošla pokraj same stative,tako da je derbi u čvrstoj i borbenoj utakmici završio neodlućeno,po prikazanom i realno.