Sastav: Taradi S. -  Vugrinec Noa  -  Blažona Josip  -  Kreslin M. -  Jančec G. -  Horvat T. - Vugrinec M. - Đurkin L. - Vurušić M. - Hadeljan P. - Šoštarić P.

Rezerve : Košak K. -  Cirkvenčić F. - Vugrinec Niko - Juras R. - Šegović L.

Strijelci :  1  -  0    10 min

1  -  1    31 min  - Košak K. -  asistencija  Šoštarić P.

1  -  2   52 min  -  Hadeljan P.  -  asistencija  Šoštarić P.

U derbiju kola dviju neporaženih ekipa prikazan je odličan nogomet za tu uzrasnu dob. Početni dio utakmice otvorili smo dobro agresivno na loptu i dobro parirali domaćinu.U 10 minuti igre iz nepotrebnog kornera primamo gol glavom za vodstvo domaćina od 1 - 0.Domaćin nastavlja sa višom posjedom lopte ali bez opasnosti prema našem golu.U takvoj igri u 22 minuti izvodimo brzu kontru preko Hadeljana koji izlazi sam prema golmanu ali puca slabo pokraj gola.U 28 minuti domaćin ima šansu za povećanja vodstva ali udarac sa nekih 10 m ide preko gola. Drugo poluvrijeme otvaramo odlično ,već u prvoj minuti nastavka poravnavamo rezultat na 1 - 1 golom Košaka na asistenciju Šoštariča.Taj pogodak dao nam je više samopouzdanja u igri ,gdje igramo više prema naprijed ,bili smo opasniji pred golom domaćina.Plod takve igre je i pogodak Hadeljana na asistenciju Šoštarića u 52 minuti igre za konačnu pobjedu od 1 - 2 i veliko slavlje na kraju susreta .Ovo je bila sedma uzastopna pobjeda i povratak na prvo mjesto na tablici.Sve čestitke svim igračima na igri a roditeljima na odličnom navijanju.

Trener   : Makar Stjepan

Treninzi :  PONEDJELJAK  -  SRIJEDA   -  ČETVRTAK   u  15 i 30 sati  u Palovcu