Sastav : Martan J. - Zadravec F. - Blažona M. - Majnić L. - Držanić A. ( 75 min Kolarić D. ) - Podgorelec K. - Goričanec D. - Halić D. - Horvat D. ( 84 min Marčec M. ) - Lončarić A. - Križaić P. ( 79 min Kocijan F. )

Strijelci :  1  -  0    4 min  Horvat D.  - asistencija  Goričanec D.

2  -  0   37 min  Horvat D. - asistencija Lončarić A.

3  -  0   85 min  Podgorelec K. - solo akcija

4  -  0   88 min  Podgorelec K. - solo akcija

5  -  0   90 min  Kocijan F.   -  asistencija Halić D.

U - 17  Nakon lošeg rezultata u Murskom Središču opet odigrali odličnu utakmicu protiv dobre ekipe Petice.U prvom poluvrijemenu postigli smo dva pogotka u ljepim izrađenim akcijama za vodstvo od  2 - 0.Drugo poluvrijeme igralo se ravnopravno sve do 80 minute,kada u zadnjih 10 minuta postižemo još tri pogodka za konačnu visoku pobjedu od  5 - 0.Opet se pokazalo da kada cijela ekipa igra agresivno na loptu odnosno da su svi igrači angažirani i rezultat je pozitivan.Za dobru igru treba pohvaliti sve igrače.

Trener : Makar Stjepan

SLJEDEĆA UTAKMICA JE U SV.MARTINU NA MURI   -  POLAZAK U SUBOTU  U   12 i 30 sati