28. svibnja 2017., 21:09
NK MLADOST KOMET
2 - 3
LIMAČI U11

U nedjelju 28.05. u Prelogu je odigrana vrlo zanimljiva i napeta prvenstvena utakmica između NK Mladosti Komet Prelog i NŠ Općine Mala Subotica.
Vrlo borbena i izjednačena utakmica do samog kraja sa puno lijepih i kvalitetnih poteza i akcija.
U prvom poluvrmenu rezultat je bio 1 :1 , naši igrači su poveli prekrasnim zgoditkom našeg kapetana Matije Taradi da bi gosti nakon nekoliko minuta odlično izvedenom akcijom izjednačili na 1 :1 .
Drugo poluvrijeme je bilo vrlo slično prvom , mnogo trke i borbe ali sa više golova.Ovaj put je bilo obrnuta situacija , domaćini su poveli na 2 : 1 ali naši odlični limači se bore do kraja te postižu dva vrlo lijepa pogotka. Alex Horvat izjednačuje rezultat na 2 : 2,  da bi Patrik Horvat nekoliko minuta prije kraja utakmice postigao zgoditak i donio zasluženu pobjedu našoj ekipi.Čestitke svim igračima na velikoj borbenosti i zalaganju !
Trener : Neven Kreslin, prof.