28. svibnja 2017., 21:11
NK MLADOST KOMET
2 - 3

U-15 Pioniri zaključili su pobjedom ovog vikenda nad ekipom Mladost- Komet u Prelogu. Početak susreta otvorili smo dobrom igrom sve do 25 minute,u tom periodu stvorili smo 6 čistih gol prilika ali bez realizacije.U 25 minuti domaćin vrši brzu kontru i postiže pogodak za vodstvo od 1 - 0, koje smo brzo anulirali za 1 - 1 i tako završava prvo poluvreme.U drugom poluvremenu igramo dosta nervozno  i ne povezano što domaćin opet koristi kontru i postiže pogodak za vodstvo od 2 - 1. Pod kraj susreta uspijevamo poravnati rezultat na 2 - 2 i počinjemo vršiti pritisak na domaći gol,što se nam je isplatilo jer smo postigli pobjedonosni gol u samoj završnici utakmice za 2 - 3.Ovaj puta vidi se veličine ekipe kada joj ne ide u igri zna na kraju pobijediti,zato im treba čestitati.
Trener:Makar Stjepan