1. lipnja 2017., 18:33
4 - 3
NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

Posljednje kolo prvenstva u Četvrtak donijelo je odličnu igru obiju ekipa.Gosti utakmicu otvaraju bolje u igri i u prvih 17 minuta igre postižu 2 pogotka jedan iz 11 m i drugi iz brze kontre. Slijedi do kraja poluvremena bolja naša igra,tako da uspijevamo postići pogodak za smanjenje vodstva gostiju od 1 - 2.Drugo poluvreme otvaramo puno bolje u igri i brzo poravnavamo na 2 - 2,ali i brzo primamo gol za ponovno vodstvo gostiju od 2 - 3.Taj primljeni gol nas je još više podigao tako smo ubrzo poravnali rezultat i preokrenuli u svoju korist sa 2 pogotka u razmaku 3 minute za naše vodstvo od 4 - 3. Posljednjih 20 minuta igre bila je velika borba obiju ekipa ali rezultat se više nije promijenio,tako da na kraju uspijevamo zasluženo pobijediti za veliko slavlje.Proljetni učinak momčadi je od 10 odigranih utakmica 8 pobjeda 1 neodlučena i 1 poraz sa gol razlikom 46 datih i 11 primljena gola,i u jesen je boi isti učinak.Ukupni učinak sezone 20 utakmica 16 pobjeda 2 neodlučena i 2 poraza uz gol razliku 105 datih i 20 primljena gola i na kraju 2 mjesto na tablici što je odličan rezultat zato sve čestitke pripadaju samim igračima,i da nastave sa još boljim radom na samim treninzima.

Treninzi: PONEDJELJAK   -  UTORAK   -  PETAK    od 18 sati  /  MLAĐI PIONIRI IMAJU ISTE DANE OD 16,30 sati