10. lipnja 2017., 20:11
7 - 5
NK NEDELIŠĆE
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

Juniorska ekipa popunjena sa pionirima ( 8 igrača ) i treču utakmicu za redom pobijedila.U prvom poluvremenu igra je bila ravnopravna ,što pokazuje i sam rezultat od 3 - 3.Drugo poluvreme naši igrači u igru su ušli čvršće i jednostavnije igrali i u 30 minuta igre postigli 4 pogotka za uvjerljivo vodstvo od 7 - 3. Posljednjih 10 minuta igre gosti uspijevaju postići 2 pogotka za smanjenje rezultata na konačnih 7 - 5.Današnju pobjedu okrunila je zajednička igra,gdje su svi igrači doprinjeli ovoj pobjedi,koja je opet dokazala kvalitetu tih mladih igrača,iako su igrali protiv starijih igrača od 2 do 4 godine razlike.
Strijelci : 1  -  0   3  min  Fleten S.F.  -  asi. Kocijan F.