18. lipnja 2017., 15:13
1 - 7
NOGOMETAŠ 13 Podturen
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

Posljednje kolo prvenstva Juniora odigrali smo sa 8 igrača od toga 6 pionira i samo 2 juniora.Agonija nedostatka Juniora traje tokom cijelog proljetnog djela prvenstva gdje smo ekipu pokrivali sa Pionirima,pa čak i jednu utakmicu nismo odigrali zbog nedovoljnog broja igrača za igru a to je 7 igrača.Ovu utakmicu igrali smo sa prvakom lige,u prvom poluvremenu do 40 minute igre dobro smo se branili primili smo samo 2 gola i uspjeli postići jedan gol,ali do poluvremena primamo još 3 gola za vodstvo od 1 - 5.Na poluvremenu u svlačionici ostaje povrijeđen Lončarić i utakmicu nastavljamo sa 7 igrača.Tako još igramo 12 minuta ,gdje zbog bolova u želucu Mikulaj nije mogao nastaviti igru i u nedostatku broja igrača na terenu utakmica je prekinuta.Do toga vremena primili smo još 2 gola i rezultat je 1 - 7.
Strijelci: 0  -  1    19 min