19. kolovoza 2017., 21:30
NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN
0 - 3

U Subotu 19.8.2017 Mlađi pioniri odigrali prvenstvenu utakmicu u novoj sezoni u Hodošanu sa vršnjacima NŠ D.Kraljevec / Goričan i pobjedili sa 0 - 3.Sama utakmica bila je ravnopravna i borbena igra obiju ekipa, tako da se tokom cijelog susreta igralo agresivno na loptu, Gdje domačin ima nešto više igre  po sredini terena , dok smo mi bili kvalitetniji u fazi obrane i kvalitenije igrali prema golu domačina.U takvoj igri u prvom poluvremenu mi nakon kvalitetne odigrane lopte od strane Švenda D.do svog brata Švenda T.postižemo pogodak za vodstvo od 0 - 1.U drugom poluvremenu ista igra obiju ekipa s time što mi postižemo još dva pogodka. Najprije u 47 min. Švenda D.oduzima loptu protivniku i sam realizira za vodstvo od 0 - 2.Konačnih 0 - 3 postižemo u 53 min. igre kada Švenda D. odigrava povratnu loptu na Drvenkar N. koji posprema loptu u gol.Tokom susreta bilo je još po koja prilika za pogodak ali bez realizacije. Sve čestitke svim igračima na prikazanoj igri i na kraju zasluženoj pobjedi i osvojena prva 3 boda u novom prvenstvu.
Treninzi: PONEDJELJAK   -  SRIJEDA  -  ČETVRTAK  -  PETAK   u  16,30 sati