7 - 0
NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

U Nedjelju 20.8.2017 novu sezonu prvenstva otvorili su Pioniri U - 14 sa uvjerlivom pobjedom nad ekipom NŠ D.Kraljevec - Goričan i to sa 7 - 0.Početak susreta i već u 1 minuti igre postižemo pogodak za 1 - 0 u solo akciji Hadeljan P. U 5 minuti igre več je 2 - 0 pogodak postiže Hadeljan P. nakon ubačaja iz kornera Vugrinec N. Slijedi i dalje dobra igra, stvaraju se prigode za gol tako da u 20 minuti povisujemo na 3 - 0, gol postiže Vugrinec N. na dodavanje Hadeljan P. U 25 minuti več je 4 - 0 gol postiže Hadeljan P. na asistenciju Piškor P. Poluvreme završavamo sa još jednim pogodkom  Horvat L. iz slobodnog udarca nako prekršaja nad Piškor P. za visoko vodstvo od 5 - 0. Drugo poluvreme naprosto se igra samo na jedan gol i to gostiju. Stvaraju se prilike za gol ali ih redom promašujemo. Da nebi bili samo promašaji pod kraj susreta postižemo još dva pogodka i to u 63 minuti igre  strijelac  je Vugrinec M. za 6 - 0 na asistenciju Hadeljan P. U samoj završnici susreta  u 68 minuti  pogodak postiže Vugrinec N. na asistenciju Vugrinec M. za konačnih 7 - 0. Na kraju uvjerliva pobjeda koja je mogla biti još puno veča nakon dobre igre cijele ekipe.
Trener : Stjepan Makar
Treninzi : PONEDJELJAK  -  SRIJEDA  -  ČETVRTAK  -  PETAK   u  18  sati