2. rujna 2017., 17:33
2 - 2
NŠ PETICA

U SUBOTU 2.9.2017 Mlađi pioniri nesretno izgubili dva boda. Utakmicu smo otvorili dobro , nakon propuštene šanse Vugrinec N. , udarac preko gola , nastavili smo napadački što je rezultiralo golom u 10 min. igre nakon odigrane lopte Švenda D. ,Vugrinec N. postiže gol za 1 - 0 . Gosti nakon prvog izlaska prema našem golu u 18 min. igre imaju korner i postižu gol za 1 - 1. Ubrzo smo postigli gol u 20 min. igre , mi imamo korner kojeg izvodi Švenda T. a Gazdek P. posprema u mrežu za ponovno vodstvo od 2 - 1 . Drugo poluvreme igra se ravnopravnije, držimo igru još 15 minuta , imamo tri dobre prilike za povećanje vodstva ali ne realiziramo. U posljednjih 15 min. igre gosti su počeli biti opasniji prema našem golu , što se im je isplatilo jer su postigli gol u posljednjoj min. igre za konačnih 2 - 2.Šteta što naša ekipa nije izdržala do kraja , treba napomenuti da nam je falio Jančec G. koji je odlično odigrao u prošlom kolu kod Sloge gdje je postigao pobjedonosni gol . U ekipi vidi se postepeni napredak pojedinačno i ekipno u igri tako da će i rezultat doči.
Treninzi : PONEDJELJAK   -  SRIJEDA   -  ČETVRTAK   u  16 , 30
Trener:Makar Stjepan