10. rujna 2017., 10:00
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU
4 - 1

U Nedjelju 10.9.2017 U - 14 pioniri odigrali do sada u prvenstvu svoju najslabiju utakmicu.Igrala se igra bez igre, sa puno netočnih odigravanja , što domaća ekipa u potpunosti koristi i u prvom poluvremenu upućuje dva udarca prema našem golu i oba završavaju u našoj mreži i potpuno zasluženo vodstvo domaćina od 2 - 0. U drugom poluvremenu počinjemo nešto igrati , tako smanjujemo vodstvo domaćina na 2 - 1 iz slobodnog udarca gol postiže Horvat L. Očekivali smo jači pritisak na domaći gol ,ali opet pogreške u našoj igri postižemo si sami autogol za 3 - 1. Nakon toga slijedi totalna nemoć i domaćin postiže pogodak za konačnih 4 - 1.Daljnji tekst i komentar na samu igru nije potreban .U proteklom kolu hvalili smo našu ekipu na prikazanoj igri , a ovaj puta nema opravdanja za slabost i nemoć naše ekipe.
Treninzi : UTORAK   -  SRIJEDA  -  PETAK   u  17 , 30 sati