16. rujna 2017., 15:00
NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M)
2 - 3

U - 12 Mlađi pioniri u Subotu 16.9.2017. odigrali u 6 kolu prvenstva u gostima u Novom Selu Rok i zasluženo pobijedili sa 2 - 3. Utakmicu smo odigrali u nekompletnoj postavi , nedostajali su Gazdek P. , Vrbanec K. i Juras R. Domača ekipa u prosjeku starija od nas , pretežito izlazno godište i fizički puno jača od naše ekipe , jer u našoj ekipi igrali su samo 4 igrača izlaznog godišta. Početak utakmice domaćin u prvih 5 minuta igre vrši pritisak prema našem golu ali odlično postavljena naša ekipa ne dozvoljava domaćinu prilaz prema našem golu. Postepeno se oslobađamo pritisku i igramo prema naprijed , i nakon kornera kojeg izvodi  Taradi M. u 11 minuti najbolje se snalazi Marčec A. koja postiže gol za vodstvo od 0 - 1. Do poluvremena se rezultat ne mijenja iako smo u par navrata pred domaćim golom stvorili dobre prilike za povećanje vodstva . Domaću ekipu smo odličnom igrom potpuno zatvorili. Koliko je domaćin bio fizički jači ,toliko smo mi u igri bili bolji tehnički i taktički i agresivni. Drugo poluvreme i dalje se igra agresivno  ali samo između dva 16 - terca. Domaćin nakon kornera u 42 minuti ipak uspije poravnati rezultat na 1 - 1 u rijetkoj pogreški u obrani. To nas nije sputalo , već smo sve više napadali i u 51 minuti igre postižemo euro gol iz slobodnog udarca kojeg je izveo Taradi M. iz kosa cc 30 m od gola. Samo 2 minute poslije nakon odlično odigrane lopte od strane Taradi M. , prema Švenda D. koji izlazi sam pred golmanom ali suda svira ofsajd koji nije bio. Umjesto povećanja vodstva domaći poravnava rezultat u 55 minuti nakon bočnog ubačaja na drugu stativu na 2 - 2 . I da pravda bude na kraju pobijedila u 59 minuti igre  nakon lijepe akcije našeg kreatora igre Taradi M. odigrava loptu na Švenda D. koji zaobilazi golmana i loptu šalje u prazan gol za potpuno zasluženu pobjedu od 2 - 3. Sve čestitke svi igračima na agresivnoj , tehničkoj i taktičkoj igri i na kraju pobjedi.
Treninzi : UTORAK   -  ČETVRTAK   -  PETAK  u  16 sati