23. rujna 2017., 16:30
4 - 4
NK NAPRIJED Cirkovljan
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

Naša mlada ekipa je dobro kontrolirala te dominirala igrom, stvarala prilike ali gosti su bili konkretniji iz kontre te koriste nepažnju naše obrane i vrlo lako postižu dva zgoditka te nakon 25 minuta igre vode sa dva gola prednosti.

Na sreću Marko Blažona postiže lijepi zgoditak glavom te nas vraća u igru i do kraja poluvremena Stjepan Fleten postiže i drugi zgoditak pa prvo poluvrijeme završava neodlućeno 2 : 2 .

Drugo poluvrijeme sličan scenarij, ali ovaj puta smo mi poveli 3 : 2 te je Mikulaj imao dvije vrlo izgledne prilike sa 5 - 6 metara,

koje nažalost nismo iskoristili te gosti to kažnjavaju sa dvije brze kontre i postižu dva gola te umjesto da mi vodimo sa dva- tri gola prednosti  i mirno privodimo utakmicu kraju rezultat je 3 : 4  za  NK Naprijed Cirkovljan.

Na sreću igrač utakmice Stjepan Fleten postiže drugi pogodak i utakmica završava neriješeno 4 : 4 .

Ovom utakmicom završila je polovica prvenstva, naši igrači su ostvarili 3 pobjede , 1 neodlučeni rezultat i dvije utakmice su izgubili.

Sve zajedno nije tako i loše, postignuti rezultati su zadovoljavajući  s obzirom da na svakoj utakmici nedostaje zbog crkvenih,svadbenih i vatrogasnih svečanosti ali i drugih sportskih obaveza najmanje 2 - 3 igrača , pa igramo većinom bez zamjena, s obzirom na neodrađeni pripremni period, bez odigranih pripremnih utakmica, navikom netreniranja jer nažalost u prosjeku trenira samo 3- 4 igrača tjedno te nezaobilazne obaveze igrača U17 za seniore.

Dakle puno toga je oko ove mlade ekipe, velike ambicije  i bit će veoma interesantno vidjeti daljnji tijek trenažnog ali i natjecateljskog procesa naše ekipe U17.

Ono što dodatno zabrinjava jest konstantno loše suđenje, vjerujem nenamjerno već iz neznanja nogometnih sudaca NSM ali i njihove pripremljenosti, svojim lošim odlukama i procjenama koje direktno utječu na konačni ishod utakmice.

Trener : Kreslin Neven , prof.