1. listopada 2017., 11:15
NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec
2 - 3

U Nedjelju 1. 10. 2017 odigrali smo prvenstvenu utakmicu u Dunjkovcu. U utakmicu protiv dobre ekipe domaćina ušli smo dobro , raspoloženi za igru što je bilo vidno u prvom poluvremenu gdje smo igrali pretežito na polovici domače ekipe . Igrali smo kvalitetno , protok lopte je bio dobar , trčalo se dobro , jedino je falila mirnoća u završnici akcije. Tako da smo u tom djelu postigli samo jedan gol i to u 26 min. igre kada loptu posprema u gol Hadeljan P. što je bio i rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu igrali smo nekako u grču , što domaćin koristi i iz jednog udarca poravnava rezultat na 1 - 1 u 47 min. igre . Nekako nas je taj gol trgnuo i počeli smo se postepeno buditi , tako da smo u samoj završnici utakmice postili još dva gola . Najprije nakon odličnog udarca Toplek M. u 64 min. igre lopta završava u golu za vodstvo od 1 - 2. Već u 67 min. igre rezultat je 1 - 3 , nakon odlične akcije gol postiže Horvat L. Da bi neizvjesnost utakmice bila do kraja pobrinuli su se domaćini koji ubrzo u 68 min. igre smanjuju rezultat na 2 - 3 , do kraja susreta rezultat se nije mijenjao što je bio i krajni rezultat od 2 - 3 . Treba pohvaliti našu ekipu za kvalitetnu igru u prvom poluvremenu i na konačnoj pobjedi .
Treninzi : UTORAK   -   SRIJEDA  -  PETAK   u   17  sati