7. listopada 2017., 10:00
4 - 0
NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA vs NŠ FOR vs NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA vs NŠ FOR

U Subotu 7.10.2017 odigrali smo prvenstvenu utakmicu sa ekipom For sastavljena klubovima Ivanovca - Pribislavca i Belice. U prvom poluvremenu dosta ravnopravna igra , igrali smo nekako u grču , ali kako se igra počela razvijati tako smo mi bili aktivniji što je rezultiralo pogotkom u 10 min. igre za vodstvo od 1 - 0,a gol je postigao Vugrinec N. Do poluvremena se rezultat nije mijenjao iako smo imali u par navrata izgledne prilike za pogotke. U drugom poluvremenu smo se rastrčali i u tom djelu postigli još 3 pogotka , najprije u 45 min. igre Taradi M. postiže pogodak za 2 - 0. Na 3 - 0  u 48 min. igre pogodak postiže Vugrinec N. , da bi u 55 min. igre postigao pogodak Taradi M. za konačnih 4 - 0 .Ovo je bila peta uzastopna pobjeda U - 12 mlađih pionira i zato pripadaju sve čestitke svim igračima na prikazanoj igri  što je plod odličnim rezultatima.
Treninzi : PONEDJELJAK  -  UTORAK  -  ČETVRTAK  u  15 , 30  sati