4 - 2
NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA vs NŠ FOR vs NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA vs NŠ FOR
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

Prošlotjedni kiks Limača i nesretan poraz u Dunjkovcu ove je nedjelje popravljen i zaboravljen pobjedom protiv NŠ For. Bila je to vrlo teška utakmica u kojoj smo dosta dugo lomili otpor protivnika, no htijenjem i zalaganjem od prve do zadnje minute smo i uspjeli. I to potpuno zasluženo. Početak utakmice je opet pripao gostima koji koriste smušenost naše obrane i u vrlo ranoj fazi utakmice zabijaju za 0-1. Srećom, Patrik Horvat vraća utakmicu u egal ubrzo a Tino Švenda iz slobodnjaka potpuno preokreće utakmicu na našu stranu. Do poluvremena imamo još prilika, dvije prečke no završava 2-1. Drugi dio dobro otvaramo i napadamo no gosti iz jedne brze kontre opet matiraju našeg vratara i izjednačavaju na 2-2. Priča koju smo veću nekoliko navrata ove sezone gledali od naših Limača, dominiramo i stvaramo prilike a protivnici iz gotovo svake šanse zabijaju u naš gol i ostajemo bez bod(ova). No ovaj je put naš trud bio nagrađen i do kraja utakmice uspijevamo ipak postići dva gola, preko Tina Švende i Jakova Zadravca, te doći do zaslužene pobjede i tri boda.

Trener:Tomislav Podgorelec.