15. listopada 2017., 10:00
NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN
1 - 1

U Nedjelju 15.10.2017. u D. Vidovcu odigrali smo prvenstvenu utakmicu sa ekipom Graničar / Vidovčan u derbiju kola do sada 2 i 3 plasirane ekipe prvenstva. U prvih 15 min. igre igralo se ravnopravno ali mi imamo u tom djelu dvije dobre prilike za pogotke ali bez realizacije. domaćin u tom djelu ima slobodan udarac u 9 min. igre cc 25 m , gdje mi slabo postavljamo živi zid , gdje domaći igrač to koristi i postiže pogodak za 1 - 0 . Do kraja poluvremena vršimo pritisak na domaći gol ,pogađamo prečku , imamo par dobrih prilika ali imamo slabu realizaciju . U drugom poluvremenu naprosto smo domaćina pritisnuli u njihov gol. Igrali smo raznovrsno , stvarali prilike i poluprilike ali lopta nikako neće u gol , falila je mirnoća u završnom udarcu , imali smo potez više . av taj trud i angažiranost došao je za naplatu u 67 min. igre kada uspijevamo poravnati rezultat na 1 - 1 a gol postiže Vugrinec N. , što je bio i konačan rezultat. Igračima treba čestitati na prikazanoj igri ,velikoj želji za pobjedom  koja je objektivno trebala biti sa 2 - 3 razlike za nas.
Treninzi :  SRIJEDA   -   ČETVRTAK    u   16 , 30  sati
Trener : Makar Stjepan