21. listopada 2017., 10:00
3 - 0
NK MLADOST KOMET

U Subotu 21.10.2017 odigrali smo posljednje kolo jesenskog dijela prvenstva i to derbi kola sa NK Mladost kom. iz Preloga. U utakmicu smo ušli hrabro , odlučno tako da smo od početka susreta nametnuli agresivnu igru koja je urodila brzim pogotkom , nakon izvedenog kornera Taradi M. lopta dolazi do Jančec G. koji prizemnim udarcem postiže pogodak za vodstvo od 1 - 0 u 7 min. igre.Nastavljamo i dalje igrati , igramo povezano i raznovrsno , što nam je donijelo povećanje vodstva na 2 - 0 u 18 min. igre gdje se u gužvi najbolje snalazi Vugrinec N. koji postiže pogodak. Do kraja poluvremena propustili smo još 3 dobre prilike za povećanje vodstva . Gosti u tom prvom poluvremenu imali su jedan dobar udarac kojeg naš golman brani. U drugom poluvremenu početni dio je bio ravnopravna igra , da bi mi postepeno počeli napadati , igrati kvalitetnije gdje organiziramo dobre akcije iz kojih su proizlazile prilike i polu prilike za pogotke. Iz takve jedne lijepe akcije nakon bočnog ubačaja Švenda D. na loptu ide Taradi M. koji postiže pogodak za  3 - 0 u 51 min. igre , što je bio i konačan rezultat i potvrda 2 mjesta na tablici . Gledajući sve odigrane utakmice kroz ovu polu sezonu ovo je bila naša najbolja odigrana utakmica , u kojoj je došla do izražaja kolektivna igra uz pojedinačne kvalitete svakog igrača . Ovim putem pripadaju sve čestitke svim igračima na prikazanom kroz ovu polu sezonu i trenutno 2 mjesto na tablici.

Treninzi : UTORAK  -  SRIJEDA  -  PETAK    15 sati
Trener : Makar Stjepan