6 - 1
NK MLADOST KOMET
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

U Nedjelju 22.10.2017 pioniri odigrali derbi kola 2 i 3 plasirane ekipe prvenstva sa ekipom NK Mladost komet iz Preloga; Cijeli tok susreta odlična igra obiju ekipa za taj rang natjecanja. U utakmicu i jedna i druga ekipa ušle hrabro , čvrsto na prvu loptu u kojoj smo se mi bolje snašli i brzo poveli sa 1 - 0 u 9 min. igre pogodak postiže Hadeljan P. nakon odličnog proigravanja Piškor P. Sljedi bolja igra gostiju u polju ali bez pravih prilika prema našem golu. Pod kraj poluvremena propuštamo gol šansu , tako da na poluvreme idemo sa vodstvom od 1 - 0. U drugo poluvreme ulazimo još agresivnije , tako da ubrzo postižemo pogodak za 2 - 0 u 38 min. igre strijelac je opet Hadeljan P. nakon proigrane lopte Toplek M. U 44 min. propuštamo 100 % šansu , da bi gosti napravili brzu kontru iz koje imaju korner , nakon ubaćaja postižu pogodak za smanjenje našeg vodstva na 2 - 1 u 45 min. igre . U posljednjih 20 min. igre totalno smo se opustili u igri , gdje stvaramo akciju za akcijom i u kratkom vremenu od 9 min. postižemo 4 pogotka, a počelo je sa 11 m u 53 min. igre gdje je u kaznenom prostoru srušen Piškor P. koji i sam realizira penal za vodstvo od 3 - 1 . Na 4 - 1 pogodak postiže Krčmar M. koji u 54 min. igre sam kreče u solo akciju sa polovice terena . U 57 min. igre svoj 3 pogodak na utakmici postiže Hadeljan P. za 5 - 1 nakon odigrane lopte Horvat L., i konačnih 6 - 1 u 62 min. igre pogodak postiže Piškor P. nakon asistencije Blažon J. za ovu čistu i zasluženu pobjedu , nakon dobre igre sve čestitke svim igračima.
Treninzi : UTORAK  -  SRIJEDA  -  PETAK   u  16,30 sati
Trener : Makar Stjepan