29. listopada 2017., 10:00
1 - 5
NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA vs DINAMO Domašinec vs NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA vs DINAMO Domašinec

U zaostaloj utakmici  2 kola u Nedjelju 29.10. 2017 igrali smo protiv lidera prvenstva NŠ Dinamo  - Domašinec. Utakmicu gosti bolje otvaraju , imaju pomoć jakog vjetra što obilato koriste i već u 7 min. igre imaju korner gdje slabo reagiramo u obrani i to je 0 - 1. Potom pokušavamo igrati prema naprijed ali jak vjetar onemogučava neku igru, tako da gosti u 15 min. igre povećavaju svoje vodstvo na 0 - 2 nakon upućene visoke lopte sa krila nošena vjetrom završava u suprotnom kutu.Slijedi opet nekakva ravnopravnija igra ali gosti opet imaju korner u 30 min. igre , nakon slabe igre u obrani postižu pogodak za 0 - 3 , da bi do poluvremena postigli još jedan pogodak u 33 min. igre nakon bočnog ubačaja na prvu stativu za 0 - 4. U drugom poluvremenu vjetar je bio slabijeg intenziteta , tako da je igra nekako bila ravnopravnija . U 40 min. igre uspijevamo smanjiti vodstvo gostiju na 1 - 4 i to nakon odličnog prodora Piškor P. , pogodak postiže Hadeljan P. Kada smo očekivali nešto jači naš pritisak na gostujući gol u 48 min. igre gosti povećavaju vodstvo na 1 - 5 nakon udarca sa 16 metara gdje ne izlazimo u blok. Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao što je rezultiralo zasluženom pobjedom gostiju od 1 - 5 .Ovu utakmicu odigrali smo nekako rezervirano , nismo bili na nivou predhodnih utakmica , odnosno uništio nas je jak vjetar i dobar protivnik.
Treninzi :  U - 14  PONEDJELJAK  -  ČETVRTAK  -  PETAK   u  15 , 30