2. travnja 2018., 10:00
NK DINAMO Domašinec
2 - 1

U Nedjelju 2.4.2018. U-14 Pioniri u derbiju kola u nastavku prvenstva izgubili kod lidera lige u Dekanovcu sa 2 - 1.Iako smo ovu utakmicu odigrali u nekompletnoj postavi ( nedostajali : Horvat L. - Obadić D. - Vugrinec M. - Hrgović E.i Vlašić P. ) odigrali smo borbenu utakmicu. U prvom poluvremenu domaćin je imao inicijativu u igri , ali mi smo se organizirano branili ,tako da je poluvreme završilo sa 0 - 0 . Drugo poluvreme domaćin pritiska na naš gol i u 43 min. igre nakon izvedenog kornera postiže pogodak za 1 - 0. Nakon toga počeli smo igraći više prema naprijed i ubrzo u 47 min. imamo slobodan udarac cc 25 m kojeg precizno izvodi Toplek i to je bilo 1 - 1.Slijedila je igra obostrano prema naprijed i nakon jedne izgubljene lopte domaćin vrši brzu kontru u kojoj naša obrana slabo reagira i to je 2 - 1 za domaćina u 54 min.U 60 min. Vugrinec N. sam 1:1 sa golmanom ali loše puca. U 63 min. Slaviček puca cc 20 m i pogađa stativu, tako je ovaj susret završio pobjedom domaćina od 2 - 1.Što reći za našu ekipu,odigrala je dobro ,ali se kod pojedinaca vidi nedostatak snage i koncentracije u igri ( slab odaziv na same treninge) sve u svemu zadovoljavajuće.
TRENINZI: UTORAK   10 sati  -  SRIJEDA  10  sati   -  PETAK  10  sati   na igralištu u Palovcu