15. travnja 2018., 11:15
NŠ PETICA
0 - 2

U Nedjelju 15.4.2018. U-14 Pioniri odličnom igrom ostvarili drugu pobjedu za redom. U prvom poluvremenu bili smo bolja ekipa , stvorili smo par dobrih situacija za postizanje gola , ali nikako da to pretvorimo u vodstvo. Tako se čekalo sve do 26 min. igre kada odličan udarac cc 20 m od gola Toplek M. pretvara u naše vodstvo od 0 - 1, i to potpuno zasluženo. Do poluvremena mogli smo još povećati to vodstvo ali u završnici nam ja falila mirnoća.U drugom poluvremenu ista priča igramo dobro , stvaramo prilike i ubrzo postižemo gol za vodstvo od 0 - 2 u 41 min. igre , a gol postiže Krčmar M. Do kraja susreta bilježimo odličan udarac Piškor P. koji pogađa gredu, i u par navrata u završnici napada kompliciramo u 16 m, umjesto da lagano pospremamo loptu u gol. Sve u svemu dobra igra , stvoreno dosta prilika za gol od kojih smo dvije realizirali i potpuno zasluženo pobijedili i osvojili nova tri boda.