1 - 1
NK MLADOST KOMET
Pens: 0 - 0
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

U Ponedjeljak 16.4.2018. U-17 Juniori odigrali dobru utakmicu 1/8 finala Cup-a protiv NK Mladost Komet koja je u našoj ligi vodeća ekipa prvenstva. U prvom poluvremenu bili smo bolja ekipa na samom terenu, stvorili smo par čistih gol prilika ali na žalost realizirali smo samo jednu i to u 26 min. igre kada na ubačenu loptu od strane Blažon M. , glavom zabija Jančec D. i to je bilo 1-0 . I dalje se igra dobro ali bez realizacije , što više gosti uspijevaju poravnati rezultat na 1-1 u 45 min. igre kada nakon prekršaja gosti ubacuju loptu na drugu stativu , nepokrivanje igrača i to koriste i postižu gol . U drugom poluvremenu do 70 min. igre stvorili smo par prilika koje ne koristimo, da bi poslije gosti u tri navrata mogli postići gol ali pogađaju u dva navrata prečku i jednom odlično brani naš golman Martan J.Na kraju utakmica realno završava neriješeno i išlo se izvođenju penala. U lutriji izvođenja penala naizmenično u prvih 6 izvođača svi su realizirali , da bi u sedmoj seriji naš igrač Jančec D. postigao gol , a udarac gostujučeg igrača naš golman Martan J. brani i uz veliko slavlje mi se plasiramo u 1/4 finale Cup-a.
Penali :  Za našu ekipu uspješni igrači bili su : Cirkvenčić L. - Blažona M. - Lacković L. - Kocijan F. - Fleten S.F. - Martan J. i Jančec D.