22. travnja 2018., 10:00
6 - 0
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU

U Nedjelju 22.4.2018. U - 14 Pioniri ovu utakmicu odigrali rutinski . Sam početak susreta u agresivnoj igri donio je brzo golove. I to več u 4 min. igre Hadeljan P. presječe loptu protivniku i u solo akciji postiže gol za vodstvo od 1 - 0 . Slijedi i dalje igra prema naprijed i već u 8 min. igre imamo vodstvo od 2 - 0 nakon dobro odigrane lopte od strane Hadeljan P. prema Piškor P. koji loptu posprema u gol. Do poluvremena slijedila je igra na polovici gostiju , stvarale su se prilike za povećanje rezultata ali bez realizacije sve do 31 min. igre kada Vugrinec N. postiže gol nakon odigrane lopte od strane Hadeljan P.i to je 3 - 0 nakon prvog poluvremena. Početak drugog poluvremena i do kraja susreta igra se na polovici gostiju , stvaraju se prilike ali ih i promašujemo , odnosno gostujući golman dobro brani. Tako smo u 41 min. igre povećali vodstvo na 4 - 0 kada asistira Hadeljan P. , a strijelac je gola Piškor P. . U napadačkoj igri rezultat se mijenja u 55 min. igre kada povisujemo rezultat na 5 - 0 nakon bočnog ubaćaja Toplek M. gol postiže Vugrinec N.. I pod kraj susreta u 66 min. igre pred samim golom gostiju u fliper igri gosti postižu auto gol za konačnih 6 - 0 i potpuno zaslužena pobjeda koja je morala biti puno uvjerljivija.