21. travnja 2018., 10:00
1 - 1
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU

U Subotu 21.4.2018. naša ekipa odigrala je prvenstvenu utakmicu sa ekipom NŠ Sv. Juraj na Bregu . U čvrstoj i dinamičnoj igri , gosti fizički jača ekipa u prvom poluvremenu imali su više od igre , u kojoj su stvorili jednu izglednu gol šansu , koju naš golman odbija u korner . Iz kornera nakon ubačaja na drugu stativu postižu gol za 0 - 1 u 18 min. igre. U prvom poluvremenu imali smo dvije dobre prilike za poravnavanja rezultata , jer smo imali dva slobodna udarca na dobrim pozicijama ali smo loše izveli oba slobodna udarca , tako je poluvreme završilo sa 0 - 1. Početak drugog poluvremena donio nam je brzo poravnanje rezultata na 1 - 1 i to već u 31 min. igre gdje Švenda D. odlično odigrava loptu na Juras R. koji postiže gol .Nastavak igre ,slijedila je puno bolja igra nego u prvom poluvremenu , stvarale su se neke poluprilike , ali falilo je u završnici mirnoća odnosno kvalitetnija odigravanja i sam udarac prema golu , tako da je utakmica završila najpravednijim rezultatom a to je nerješeno.
Strijelci : 0  -  1  18  min.
              1  -  1  31 min. Juras R.  -  asi. Švenda D.
NŠO MALA SUBOTICA : Taradi S. - Jančec G. - Kreslin M. - Toplek M. - Vrbanec K. -Gazdek P. - Jančec N. - Cirkvenčić F. - Taradi M. - Vugrinec N. - Švenda D. ( Juras N. - Juras R. - Bartolić M. - Drvenkar N. )