29. travnja 2018., 11:15
1 - 1
NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M)

U Nedjelju 29.4.2018. U-14 Pioniri nakon tri uzastopne pobjede u ovu utakmicu ušli smo olako,unaprijed kako če rezultat biti sa puno golova i sama pobjeda sama doči.Od samog početka susreta nagovjestili smo napadačku igru u kojoj smo imali inicijativu, igralo se na polovici gostiju , koji pak se orijentirao na zgusnutu obranu i na brzu kontru. U takvoj igri puno smo solirali ili krivo odigravali , previše komplicirali , bez većih opasnosti za protivnički gol. Tako se igralo sve do 33 min. igre kada gosti vrše jednu od rijetkih kontri u kojoj dolaze u vodstvo od 0 - 1, što je bio i rezultat poluvremena. U nastavku u drugom poluvremenu igramo nešto kvalitetnije, ali na silu hoćemo postići gol, tako da u par navrata pucamo nerezonski ili pak ne odigramo na vrijeme loptu,i na kraju gostujući golman olako brani.Nekako smo uspjeli poravnati rezultat u 56 min. igre kada jednu odbijenu loptu Krčmar odmjerenim udarcem sa 16 m posprema u gol.Do kraja susreta vršimo pritisak na gol gostiju , stvorene su dobre prilike ali gola ne možemo postići , tako je susret završio neodlučeno. U današnjoj utakmici u našoj ekipi bilo je previše individualne igre koja nije donijela dobru igru što je odgovaralo gostima, i planirana dva boda su izgubljena.