5. svibnja 2018., 10:00
NK NEDELIŠĆE
1 - 4

U Subotu 5.5.2018. Mlađi pioniri nastavili dobrim igrama , što je rezultiralo novom pobjedom. Iako smo ovoga puta odigrali u nekompletnoj postavi , odigrali smo dobru utakmicu gdje su pojedini igrači igrali na novim mjestima i dobro se snašli.Početak susreta i odmah preuzimamo igru u svoju korist , tako da nakon 3 stopostotnih prilika koje promašujemo iz neposredne blizine gola , potom uspijevamo postići gol nakon dobro odigrane lopte od strane Švenda D. u 8 min. igre gol postiže Taradi M. za vodstvo od 0 - 1. Ali već u sljedećoj minuti , nakon jedne duge lopte prema našem golu Toplek M. slabo prati svog igrača i to je 1-1 u 9 min. igre.Do poluvremena igramo i stvaramo prilike za povećanja vodstva ali ih redom promašujemo . Napadačka igra nam se isplatila jer u 24 min. igre uspijevamo postići gol za vodstvo od 1 - 2 strijelac je ovog puta bio Švenda D. nakon odlične lopte od strane Taradi M. Tako prvo poluvreme dobivamo sa 1 - 2. U drugom poluvremenu naprosto se igra na jedan gol, stvaramo prilike i polu prilike ali završni udarac nam je bio slab. Tako da se čekalo sve do samog kraja susreta za nove pogotke, i to povećali smo vodstvo u 56 min. igre kada Taradi M. jednu odbijenu loptu sa 16 m posprema u gol i to je bilo 1 - 3. I u samoj završnici u 59 min. igre konačnih 1 - 4 nakon dobro odigrane lopte od strane Taradi M. loptu u gol posprema Švenda D.i na kraju potpuno zaslužena pobjeda koja je mogla biti izražena većim rezultatom, u našoj igri vidi se postepeni napredak kod svakog igrača, još fali više opuštenosti u igri.