5. svibnja 2018., 17:00
NK NAPRIJED Cirkovljan
2 - 5

U Subotu 5.5.2018. U -17 odigrali smo prvenstvenu utakmicu u Cirkovljanu u kojoj smo potpuno zasluženo pobijedili domaćina sa 2 - 5.Nakon početne inicijative domaćina mi smo prvi došli u vodstvo i to u 9 min. igre kada u brzoj kontri Jančec M. proigrava loptu na Fleten S.F. koji posprema u gol i to je 0 - 1. Slijedi lagana dominacija igre domaćina , ali bez neke veće prilike odnosno igramo dobro, tako da već u 17 min. igre imamo povećanja rezultata na 0 - 2 , kada Jančec D. odlično gura loptu na Fleten S.F.koji posprema u gol. Samo par min. nakon povećanja vodstva , slijedi novi pogodak i to u 20 min. igre kada u suradnji Jančec M. odlično proigrava Jančec D. koji povećava vodstvo na 0 - 3.Do kraja poluvremena igra se svodila između dva 16 -esterca tako da prvo poluvreme potpuno zasluženo imamo vodstvo od 0 - 3. U drugo poluvremenu domaćin otvara utakmicu nešto agresivnije što se mu je isplatilo u 53 min. kada smanjuju rezultat na 1 - 3. Nakon primljenog gola opet smo počeli biti kompaktniji u igri i opasniji prema golu domaćina. U takvoj igri u 65 min.Jančec D. nakon dobre akcije srušen je u 16 m i mi imamo 11 m , koji siguran izvođač je bio Cirkvenčić L. za vodstvo od 1 - 4.Slijedi i dalje dobra igra i već u 68 min. igre postižemo novi gol nakon odigrane lopte Jančec D. prema Mikulaj I. koji odmjerenim udarcem loptu posprema u gol i to je 1 - 5.Slijedila je ravnopravnija igra po sredini terena , sve do 80 min. kada domaćin uspijeva ublažiti poraz na 2 - 5.Ovo je bila dobra predstava pred 1/4 kup utakmice koja se igra u srijedu 09.05. sa početkom od 17 sati.
Trener : Stjepan Makar