16. svibnja 2018., 20:00
NŠ ZELENKO Novakovec
10 - 0

U Srijedu U-17 Juniori odigrali noćnu prvenstvenu utakmicu u Domašincu i uvjerljivo izgubili sa 10 - 0.Treba napomenuti da za ovu utakmicu nismo mogli računati na Martan J. , Jančec D. , Blažona M. - Držanić A. - Mikulaj I.i 4 pionira zbog povreda, tako smo utakmicu odigrali sa 8 igrača. Domaćin u takvoj igri imao je inicijativu tokom cijelog susreta , iako smo se još dosta dobro branili , ipak smo u svakom poluvremenu primili po 5 golova. U prvom poluvremenu golove smo primali u 2 min. za 1 - 0. Već u 7 min. je 2 - 0. Slijedila je dobra obrana sve do 25 min. kada domaćin postiže gol za 3 - 0. Branimo se sve do 32 min. kada primamo 4 gol , i u 35 min. igre je 5 - 0 što je bio i rezultat poluvremena. U drugom poluvremenu ista slika prvog poluvremena , domaćin ubrzo u 48 min. vodi sa 6 - 0. Sljedeći gol domaćin postiže u 54 min. kada je već 7 - 0 . Slijedila je nešto mirnija igra , tako da smo sljedeći gol primili u 76 min. i to je bilo 8 - 0 .I u samoj završnici utakmice primamo dva gola i to u 82 min. i u 86 min. za konačnih 10 - 0.Treba pohvaliti svih 8 igrača koji su dali svoj maksimum u ovoj neravnopravnoj igri.