26. svibnja 2018., 10:00
14 - 0
NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN

U odličnoj igri ,sa puno ideja i raznolikosti u igri stvoreno je puno lijepih akcija od kojih smo realizirali tokom susreta 14 puta, pogodili smo u par navrata okvir gola, tako da u potpunosti možemo reći da iz kola u kolu igramo kvalitetnije što je nagrada dobrim rezultatima. U ovoj utakmici poveli smo brzim golom u 2 min. kada Taradi M. izvodi korner a Toplek M. posprema loptu u gol za 1 - 0.U 6 min. postižemo drugi gol kada Vugrinec N. ubacuje loptu na drugu stativu gdje se nalaz Jančec N. koji postiže gol. Na 3 - 0 u 10 min. gol postiže Cirkvenčić F. nakon odlično odigrane lopte od strane Vrbanec K. U 16 min.igre bilježimo odličan udarac Jančec G. sa nekih 20 m gdje lopta završava u golu za 4 - 0.Slijedila je asistencija Jančec G. koji odigrava loptu Vugrinec N. koji postiže gol za 5 - 0 u 20 min.Samo dvije min. nakon toga slijedi bočni ubačaj Bartolić M.prema Švendi D. koji zabija gol za 6 - 0 u 22 min. Do poluvremena rezultat se više nije mijenjao iako je bilo još prigoda za povećanja rezultata. U nastavku utakmice u drugom poluvremenu još smo se bolje raspucali tako da u 8 min. igre postiže još 4 gola i to redom. Na 7 - 0 u 31 min. gol postiže Švenda D. na asistenciju Taradi M. U sljedećoj min. 32 , več je 8 - 0 gol opet postiže Švenda D. nakon odigrane lopte od Jančec N. Slijedilo je oduzimanje lopte protivniku od strane Toplek M. koji postiže gol u 34 min. za 9 - 0. Da bi u 38 min. bilo 10 - 0 pobrinuo se Taradi M. kojeg dobro upošljava Vugrinec N. Nakon udarca Vugrinec N. golman odbija a Jančec G. posprema loptu u gol u 49 min. i to je 11 - 0. U posljednjih 5 min. igre postižemo još 3 pogotka i to u 55 min.na 12 - 0 gol postiže Švenda D. koji se najbolje snalazi u gužvi pred golom. U 56 min. gol postiže Jančec G. nakon odigrane lopte od Toplek M. za 13 - 0. I konačnih  14 - 0 gol postiže u 59 min. Švenda D. nakon asistencije Taradi M.