26. svibnja 2018., 15:00
NŠ PETICA
4 - 1

U Subotu U-17 Juniori odigrali smo prvenstvenu utakmicu u Trnovcu i izgubili sa 4 - 1.Što reći za našu ekipu kada se pred utakmicu sakupljamo koliko bude igrača došlo na utakmicu. U Domašincu smo odigrali sa 8 igrača a za ovu utakmicu okupilo nas se 9 igrača. U brojčanoj neravnopravnosti u igri,odigrali smo na kraju solidnu utakmicu . Domaćin je poveo sa 1 - 0 u 10 min. igre,da bi mi u 14 min. poravnali na 1 - 1 golom Hadeljan P. nakon prodora Jančec M.U 30 min. domaćin ponovno postiže gol nakon odmjerenog udarca u suprotni kut i to je 2 - 1. U prvom poluvremenu propustili smo dvije čiste gol prilike. U nastavku u drugom poluvremenu mi stvaramo dvije prilike za gol ali završni udarac nam je slab. Tako da domaćin povećava vodstvo na 3 - 1 u 52 min.Nakon primljenog gola u dva navrata mogli smo kvalitetnije završiti akcije . U 66 min nakon slabog udarca domaćina lopta se nekako ušuljala u gol što je bilo 4 - 1. Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao. Ova devetorica igrača bez golmana odigrala je hrabru utakmicu u kojoj se nije predavala već pokušala igrati koliko su mogli.