3. lipnja 2018., 11:15
NK MLADOST KOMET
0 - 7

U Nedjelju 3.6.2018. U-14 Pioniri u derbiju koja će ekipa završiti prvenstvo na drugom mjestu odigrali smo odličnu utakmicu u kojoj nismo dozvolili domaćinu nikakvu šansu za pozitivan rezultat. Sam početak susreta naši igrači odlučni u igri što je donijelo brzo vodstvo od 0-1 već u 3 min. igre kada Hadeljan P. postiže gol nakon asistencije Šegović L. Na tom rezultatu nismo stali već smo ubrzo povećali vodstvo i to u 6 min. kada Toplek M. odlično proigrava Piškor P. i to je 0-2.Do poluvremena igramo mirno ,organiziranu igru u kojoj stvaramo prilike i polu prilike, u kojima smo domaćoj ekipi mogli i morali postići još po koji gol , ali rezultat se nije mijenjao do poluvremena tako imamo vodstvo od 0-2.Na početku drugog poluvremena domaćina pritišćemo na njihovoj polovici tako da već u 37 min. povećavamo rezultat na 0-3 golom Slaviček F. na asistenciju Hadeljan P. Veću slijedećoj minuti i to u 38 gol postiže Hadeljan P. na asistenciju Slaviček F. Slijedi i dalje raznovrsna igra naše ekipe , gdje stvaramo prilike od kojih do kraja susreta postižemo još 3 gola i to, u 51 min. Piškor P. odigrava na Hadeljan P. koji loptu posprema u gol za 0-5. Ubrzo več u 53 min.rezultat je 0-6 gol postiže Piškor P. na asistenciju Hadeljan P. I konačnih 0-7 u 62 min. gol postiže Piškor P. na asistenciju Vugrinec M.Na ovoj utakmici domaćin je tokom cijelog susreta bio u podređenoj igri. Sve čestitke našoj ekipi na prikazanoj igri.