4. lipnja 2018., 20:00
1 - 3
NŠ SVETI MARTIN
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec

U Ponedjeljak 4.6.2018. U-17 Juniori odigrali prvenstvenu utakmicu na domaćem terenu u Palovcu u noćnom terminu u 20 sati, to je bila prva službena utakmica pod rasvjetom.Utakmica je odigrana pred lijepim brojem gledatelja. Sama utakmica kvalitetna , gosti vodeća ekipa prvenstva koja posjeduje odlične pojedince tako da su gledatelji mogli vidjeti dobar nogomet.U utakmicu smo ušli hrabro tako da već u 7 min. igre imamo 11 m nakon prekršaja nad Jančec D., siguran izvođač je bio Fleten S.F. za naše vodstvo od 1-0.Gosti kvalitetna ekipa dalje ima više od igre ali mi dobro zatvaramo u obrani sve do 38 min. kada u našoj obrani igramo nespretno  što gosti koriste i poravnavaju rezultat na 1 - 1.Slijedi i dalje napadačka igra gostiju , što im je donijelo vodstvo od 1 - 2 u 43 min. Početkom drugog poluvremena brzo primamo gol iz slobodnog udarca i to u 47 min. igre za 1 - 3.Do 70 min. igra se ravnopravno u polju, i u toj minuti vršimo kontru , nakon bočnog ubaćaja pred gol gostiju , naš igrač Mikulaj I. i gostujući golman idu na loptu gdje dolazi do kontakta i loma noge našeg igrača.Nakon dolaska hitne pomoći utakmica se više nije nastavila, tako je susret završio sa 1-3.Našem igraču želimo brzi oporavak.
Trener : Stjepan Makar