14. lipnja 2018., 20:00
1 - 0
NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S)

U Četvrtak 14.6.2018. Pioniri U14 minimalno sa 1-0 pobijedili su goste u odličnoj igri obiju ekipa. U prvom poluvremenu gosti igraju kvalitetnije u polju ali bez neke prilike prema našem golu , budući da smo kvalitetno igrali u fazi obrane i igrali na kontranapad,gdje smo stvorili dvije velike prilike za postizanje gola ali završnica je bila slaba, tako je poluvreme završilo sa 0-0.Drugo poluvreme u potpunosti pripada našoj ekipi, gdje sada mi vršimo pritisak na protivnički gol. Stvaramo prilike, dosta puta previše kompliciramo u samoj završnici,tako da gol uspijevamo postići tek u 60 min. igre kada Horvat L. ubacuje bočno na Toplek M.koji glavom posprema loptu u gol za 1-0. Do kraja susreta propustili smo još tri 100% prilike , tako da na kraju zasluženo minimalno sa 1-0 pobijeđujemo.I ova utakmica igrana je u večernjem terminu u 20 sati.