17. lipnja 2018., 10:00
NK MLADOST KOMET
0 - 3

U Nedjelju 17.6.2018. U-12 Mlađi pioniri u posljednjem kolu prvenstva nanijeli prvi poraz domaćinu u proljetnom dijelu prvenstva. Tokom cijelog susreta dominirali smo igrom na terenu.Ovo nam je bila sigurno najbolja odigrana utakmica, igrali smo disciplinirano , taktički jako kvalitetno , tako da smo organizirali bezbroj lijepih akcija a u fazi obrane neprelazno čvrsto, tako da naš golman nije imao nikakvog posla. U takvoj igri u prvom poluvremenu postigli smo samo jedan gol i to u 17 min. igre kada Jančec N. odlično proigrava Švenda D. koji loptu posprema u gol. U tom djelu imali smo još dva zicera koja nismo realizirali.U drugom poluvremenu preslika prvog , odlična igra na svim pozicijama , s time da smo u tom djelu postigli još dva gola iako je bilo još prilika za više golova. Tako smo povećali rezultat na 0 - 2 u 45 min. igre kada Taradi M. odlično odigrava na Švenda D. koji postiže svoj drugi gol na utakmici.Za konačnih 0 - 3 pobrinuo se trostuki strijelac na utakmici Švenda D. u 53 min.igre kada ga odlično poslužuje Taradi M.Tako smo sezonu zaključili uvjerljivom igrom i pobjedom iako su nam nedostajali Juras R. - Gazdek P. - Kreslin M. i Horvat A.