1 - 1
NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

U Ponedjeljak 18.6.2018. U-14 Pioniri odigrali posljednju prvenstvenu utakmicu protiv ekipe Graničar / Vidovčan .Utakmicu smo otvorili sa brzim golom u 5 min. igre kada Piškor P. proigrava Hadeljan P. koji postiže gol za 1 - 0. Do poluvremena igra se ravnopravna utakmica u kojoj je bilo dosta dobrih akcija obiju ekipa ali je falila realizacija, tako da smo imali minimalno vodstvo od 1 - 0.Drugo poluvreme preslika prvog , igra se otvoreno u oba pravca , stvaraju se prilike ali ih i promašuju. Gosti dolaze do poravnanja rezultata u 57 min. igre kada imaju slobodan udarac cca18 m i postižu gol za 1 - 1.Do kraja susreta propustili smo tri izgledne prilike za pobjedu ali ih ne realiziramo , tako susret završava sa 1 - 1.
Trener : Stjepan Makar