19. lipnja 2018., 19:00
NK NEDELIŠĆE
1 - 10

U Utorak 19.6.2018. U - 17 Juniori odličnom izvedbom deklasirali domaćina sa uvjerljivih 1-10.U prvom poluvremenu rutinskom igrom,stvarali smo lijepe akcije od kojih smo postigli 5 golova a moglo i moralo je biti barem još toliko. Domaćina smo otvorili golom u 17 min. kada Lacković L. na asi. Cirkvenčić L. postiže gol za 0-1.U 29 min. več je 0-2 strijelac gola je Jančec D. na asi. Horvat D.Na 0-3 gol daje opet Jančec D. nakon proigrane lopte od Lacković L.u 35 min.Samo minutu poslije u 36 min. Lacković L. povećava naše vodstvo na 0-4. na odigranu loptu Jančec D.Na 0 - 5 u 40 min. gol daje Jančec M. a loptu mu daje Lacković L.što je bio i rezultat poluvremena. U drugom poluvremenu povećavamo vodstvo na 0-6 u 47 min. kada Lacković L. asistira na Jančec D. koji loptu  posprema u gol.Slijedilo je malo opuštanje,tako da domaćin uspijeva postići gol u 59 min. za smanjenje rezultata na 1-6.Opet smo se trgnuli u igri i do kraja susreta postižemo još 4 pogodaka i to u 65 min strijelac je Horvat D. koji upućuje udarac cc20 m. U slijedećoj min. 66 Hadeljan P. povećava vodstvo na 1-8 nakon odigrane lopte Blažona M. U 68 min. opet je strijelac Hadeljan P. a asistent opet Blažona M. za 1-9 . Za konačnih 1 - 10 u 89 min. gol postiže iz slobodnog udarca Kocijan F. nakon prekršaja nad njim .Tako smo sezonu završili uvjerljivom igrom tokom cijelog susreta.