1. rujna 2018., 17:00
1 - 1
NA MEĐIMURJE ČAKOVEC
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec

U Subotu 1.9.2018. U-17 Juniori u prvom kolu prvenstva odigrali dobru utakmica sa ekipom NŠ Međimurje.Kroz igru gostujuća ekipa je bila trkački pokretlivija od nas, ali mi smo to nadoknađivali sa borbenošču i agresivnoj igri sa kojom smo se oduprijeli napadima gostiju.Mi smo se orijentirali na zgusnutoj igri u sredini terena i na igru polukontre i kontre. U takvoj igri došli smo do vodstva od 1 - 0 u 15 min. igre kada Marčec M. proigrava Jančec M. koji postiže pogodak. Do kraja poluvremena gosti pokušavaju poravnati rezultat ali naš odlični golman Martan J. ne dozvoljava da lopta uđe u naš gol, tako da je prvo poluvreme rezultatski pripalo nama. U drugom poluvremenu ista priča , posjed lopte pripada gostima , a mi pokušavamo igrati na kontru napade. Tako se igralo sve do 63 min. kada gosti uspijevaju poravnati rezultat na 1 - 1,iz jednog udarca sa 16 m, gdje nismo uspjeli napraviti blok.Do kraja susreta golova više nije bilo iako je bilo u par navrata sa obje strane prilika za postizanje pogotka,tako je susret završio nekako najpravednije 1 - 1.
Strijelci :  1  -  0   15 min.  Jančec M.  -  asi. Marčec M.
                1 -  1   63 min.
Sastav : Martan J. - Vugrinec D. - Gašparić I. - Sraka N. - Horvat L. - Cirkvenčić L. - Piškor P. - Marčec M. - Cirkvenčić N. - Jančec M. - Pintar M.
            ( Slunjski M. - Slaviček F. - Ciglar T. - Krčmar M. )
Trener: Stjepan Makar