14. listopada 2018., 11:00
NK SPARTAK MALA SUBOTICA vs NK SLOGA Čakovec vs NK SPARTAK MALA SUBOTICA vs NK SLOGA Čakovec
3 - 1
NK SLOGA Čakovec

U Nedjelju 14.10.2018. U-15 Pioniri odigrali dobru i agresivnu utakmicu protiv Sloge  iz Čakovca i pobijedili sa 3 - 1. Od samog početka susreta iako u nekompletnom sastavu utakmicu započeli smo agresivnom igrom na prvu loptu , što se nam je isplatilo u 9 min. igre kada nakon kornera kojeg izvodi Vugrinec Noa,pred golom se najbolje snalazi Gazdek P. koji postiže gol za 1 - 0. Slijedi i dalje borbena igra koja nam več u 12 min.igre donosi vodstvo od 2 - 0 , nakon igranja rukom protivničkog igrača iz kosa cc 20 m Jančec G. odlično izvodi i pogađa loptu u suprotni kut. Naše vodstvo od dva razlike nije dugo trajalo jer gosti smanjuju već u slijedećoj minuti igre i to u 13 za 2 - 1 nakon slabe reakcije u obrani. Do poluvremena se rezultat više nije mijenjao,jer igralo se između dva šesnaesterca iako smo mi u dva navrata izbili sami pred gostujučim golom ali nismo realizirali prilike i to Hadeljan P., tako da je poluvreme završilo našim vodstvom od 2 - 1.Drugo poluvreme ista priča iz prvog poluvremena i dalje se igra borbeno,agresivno između dva šesnaesterca, dvaju ravnopravnih protivnika,sve do 46 min. igre kada iz kosa imamo slobodan udarac nakon prekršaja nad Dodlek K.kojeg odlično izvodi Jančec G. i to je 3 - 1. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao jer u čvrstoj igri obiju ekipa nije bilo previše dobrih prilika za golove,tako da na kraju naša ekipa potpuno zasluženo pobjeđuje od 3 - 1. Nedostajali su Taradi S. , Blažona J. i od prije Juras R.
Strijelci :  1  -  0    9 min.  Gazdek P.  -  asi.  Vugrinec Noa