1 - 0
NK POLET SVETI MARTIN vs NK SPARTAK MALA SUBOTICA vs NK POLET SVETI MARTIN vs NK SPARTAK MALA SUBOTICA
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

U Subotu 20.10.2018. U - 15 Pioniri  u 9 kolu prvenstva 2 NL Zapad odigrali dobru utakmicu sa Poletom iz Sv. Martina koji je do sada u 8 kola primio samo 1 gol, i do sada je neporažena ekipa prvenstva. Pred sam prvenstva odigrali smo pripremnu utakmicu sa ekipom domaćina u kojoj smo izgubili sa 7 - 2 , u takvom saznanju protivničke ekipe i dobrim igrama  naše  ekipe u posljednjim kolima ušli smo u igru hrabro,da na toj utakmici nemamo što izgubiti več samo na pouzdanju dobiti iako smo utakmicu odigrali bez našag ponajboljeg napadača ekipe Hadeljan P. Tokom cijelog prvog poluvremena naša igra se svodila na agresivnoj igri na loptu,te sprečavanju kvalitetnih odigravanju domaćih igrača,što nam je u cijelosti uspjelo,tako da je prvo poluvreme završilo sa 0 - 0 bez ijedne prigode za golove sa obije strane. Startnu postavu ekipe u prvom poluvremenu odredili smo sa samim odazivom na same treninge. U drugo poluvreme ušli smo sa nešto iskusnijom ekipom,jer smo izvršili dvije izmjene . U takvom sastavu i igračima prema naprijed , zadatak nam je bio pokušati napasti domaći gol . U tome u nekim segmentima igre smo i uspjeli , jer smo više igrali napadački ali u završnici nam je falilo više pojedinačnih hrabrosti i odlučnosti . Domaćina u takvoj igri naprosto nije bilo i nisu bili opasni prema našem golu, sve do 50 min. igre kada sudac utakmice poklanja 11 m domaćinu,koji smatra da je bilo kontakta u našem 16 m iako domaći igrač prizna da kontakta nije bilo.Taj poklon suca donosi gol i vodstvo od 1 - 0. U posljednjih 20 min. igre imamo više od igre , pokušavamo poravnati rezultat , ali pravih prilika nismo stvorili , jedino u samoj završnici utakmice kada Dodlek K. puca u suprotni kut ali golman dobro reagira i na kraju gubimo utakmicu koju na žalost režisira sudac utakmice , u kojoj po prikazanome najpravedniji rezultat je neodlučan rezultat.
Strijelci :  11 m    1  -  0   50  min.
Sastav : Taradi S. - Blažona J. - Hadeljan L. - Đurkin L. - Cirkvenčić F. ( 36 min. Vugrinec Noa ) - Gazdek P. - Jančec G. - Šegović L. - Antonović A. - Vugrinec Niko ( 36 min. Vlašić P. ) - Dodlek K.  ( Juras N. )
Trener : Stjepan Makar