POČETNICI U8
30. ožujka 2019., 10:00
2 - 7
NK MLADOST KOMET

U drugom kolu nastavka prvenstva Početnici su snage odmjerili protiv ponajbolje momčadi lige,ekipe iz Preloga. Odigrali smo hrabru,dobru utakmicu koja je bila u potpunosti ravnopravna sve do zadnjih 7-8 minuta. U potpunosti smo neutralizirali svoje protivnike i samo je individualna kvaliteta 2-3 pojedinca i fizička predmoć Preložana presudila i odlučila današnju utakmicu. Počeli smo dobro i preko Jakova Vilića poveli u 8.minuti s 1-0. Nakon toga imamo još dvije prilike preko Vurušića za povećanje vodstva,no oba puta smo bili neprecizni.S druge strane protivnici prijete samo udarcima iz daljine,no golman Taradi je na golu siguran.No ipak,do poluvremena uspijevamo primiti pogodak,i to ne iz igre,nego iz dvojbeno dosuđenog slobodnog udarca.U drugom poluvremenu dolazi do izražaja fizička nadmoć protivnika i primamo dva gola za 1-3. No ipak, vraćamo se u igri nakon lijepe akcije i pogotka Kevina Vurušića na 3-2. Nakon toga pokušavamo izjednačiti, što smo igrom i zaslužili no iz polu kontre primamo gol za 2-4. I tu je bio kraj. Zadnjih osam minuta primamo još tri gola,sve od istog igrača,i sve iz daljine.Na kraju konačnih 2-7 zvući surovo ružno, no najrealniji bi bio ishod neriješen. Bilo kako bilo,bodovi nisu osvojeni,no igra veseli. Napredak je vidljiv i s tog aspekta možemo itekako biti zadovoljni.
Nedostajali:Marko Magdalenić.
Trener:Tomislav Podgorelec.