DRUGA NL-ZAPAD
13. travnja 2019., 11:00
NK DINAMO Domašinec
3 - 1

U Subotu 13.4.2019. U-15 Pioniri odigrali prvenstvenu utakmicu u D.Hraščanu sa ekipom Dinamo/Zelenko i pretrpjeli poraz od 3 - 1. Iako smo i ovu utakmicu odigrali sa svega 12 igrača , jer su nam nedostajali Jančec G. i Gazdek P.,odigrali smo dobru utakmicu.Domaća ekipa koja je fizički jača od nas, imala je tokom susreta nešto više loptu u posjedu ali nisu bili previše opasni po naš gol. Igra se svodila između dva šesnaesterca.Mi smo se dobro postavili u igri u fazi obrane i pokušavali izaći u kontre i polukontre prema protivničkom golu.U takvoj igri u prvom poluvremenu u 21 min. igre domaćin izvodi korner gdje mi loše izbijamo loptu i domaćin postiže gol unutar 5 m za vodstvo od 1-0,što je bio i rezultat poluvremena.U nastavku ista igra iz prvog poluvremena s time da smo mi počeli igrati hrabrije prema naprijed,tako iz jedne kontre nakon presječene lopte domaćin u 48 min. igre ubacuje loptu pred naš gol,gdje naš igrač čistu loptu upucava u domaćeg igrača i lopta završava nespretno u našem golu i to je 2-0. Taj nespretan gol nas nije poljuljao,tako smo u 62 min. igre uspjeli smanjiti rezultat na 2-1 i to nakon odigrane lopte od strane Vugrinec Niko do Hadeljan P. koji postiže gol. I dalje smo aktivni prema naprijed , ali u 66 min. igre opet domaćin vrši kontru iz koje ima udarac unutar 16 m gdje lopta ide prema van gola ali pogađa našeg igrača i mijenja smjer i završava u našem golu i to je bilo 3-1,što je i konačan rezultat utakmice.Ovu utakmicu odigrali smo dobro i  disciplinirano iako na kraju da sagledamo od 4 gola na utakmici mi smo postigli 3 od toga 2 nespretna u vlastiti gol.