DRUGA NL-ZAPAD
28. travnja 2019., 10:00
NK MLADOST KOMET
1 - 11

U Nedjelju 228.4.2019. U - 15 Pioniri odigrali smo prvenstvenu utakmicu u Prelogu sa domaćom ekipom Mladost komet. Nakon dva uzastopna minimalna poraza u prvenstvu , ovu utakmicu riješili smo u svoju korist sa visokom pobjedom od 1 - 11. Samu utakmicu otvorili smo u nekompletnom sastavu u nedostatku Jančec G. - Vugrinec Noe i Hadeljan P. koji je kasnio na utakmicu jako dobro jer smo več u 3 min. igre poveli sa 0 - 1, da bi u 9 min. imali vodstvo od 0 - 2. Nakon odličnog početka slijedio,je nešto mirniji tok susreta gdje se igra bazirala po sredini terena , ali u završnih 10 min. igre do poluvremena opet pritiščemo domaćina i postižemo još tri gola i to u 25 min. za 0 - 3, pa slijedi gol u 33 min. za 0 - 4 i u samoj završnici u 35 min. gol postižemo za visoko vodstvo od 0 - 5. I u drugom poluvremenu slijedila je naša dobra igra , tako da već u 37 min. postižemo gol za 0 - 6.Sljedeći gol postižemo u 41 min. za 0 - 7 a u 43 min. postižemo gol za 0 - 8 . Za vodstvo od 0 - 9 gol smo postigli u 50 min. , da bi sljedeči gol postigli u 55 min.za 0 - 10. Domaćin uspijeva postići gol u 58 min. za 1 - 10 i to nakon izvedenog kornera i udarca od 16 m. I na samom kraju susreta postižemo gol za visoku pobjedu od 1 - 11. Što reči za našu ekipu , igrala je dobro , stvarala je dobre akcije iz kojih je realizirala 11 i treba svim igračima na tome čestitati.
TRENINZI:  PONEDJELJAK    18  sati    Palovec